Jakie usługi obejmuje oferta?

Oferujemy kompleksową administrację infrastruktury telekomunikacyjnej dla dostawców usług internetowych, jak również wsparcie w postaci outsourcingu na poszczególne usługi telecom/IT.

Nasze usługi w tym obszarze obejmują:

Ikonka przedstawiająca glob z kołem zębatym w prawym dolnym rogu, oznacza ogólnoświatową sieć zwaną Internetem.

Administrowanie siecią szkieletową i dostępową

Administrujemy i optymalizujemy infrastruktury sieciowe, obsługujemy punkty wymiany ruchu (IXP) oparte o protokół BGP.

Ikonka przedstawiająca stack serwerów podłączonych do sieci komputerowej.

Administrowanie serwerami

Obsługujemy różnorodne rodzaje serwerów, między innymi: DNS, proxy, poczty, WWW, FTP, wydruku, plików, katalogów, kopii zapasowej.

Ikonka przedstawiająca lupę, symbolizuje monitorowanie sieci komputerowej.

Zaawansowany monitoring sieci

Obserwujemy statystyki pracy infrastruktur sieciowych, aby umożliwić szybką reakcję na występujące w nich usterki oraz stale oceniać zapotrzebowanie na ulepszenia.

Ikonka przedstawiająca glob z narysowanymi wewnątrz strzałkami oznaczającymi kierunki przekazywania pakietów.

Wdrażanie routingu statycznego i dynamicznego

Projektujemy i wdrażamy zarówno routing (trasowanie) statyczne, jak i jego dynamiczny odpowiednik z wykorzystaniem takich protokołów jak: RIP, OSPF, czy BGP.

Ikonka przedstawiająca glob otoczony dookoła punktami symbolizującymi różne systemy autonomiczne.

Administrowanie systemami autonomicznymi

Zarządzamy pracą systemów autonomicznych po pracach wdrożeniowych związanych z routingiem dynamicznym, a także optymalizujemy już istniejące systemy.

Dla dostawców usług internetowych decydujących się na kompleksową obsługę telekomunikacyjną/informatyczną, wstępny audyt infrastruktury sieciowej przeprowadzany jest jako dodatkowa i całkowicie darmowa usługa.

Co zyskujesz korzystając z naszych usług?

Dbając o detale nasze usługi stale utrzymujemy na najwyższym poziomie, a ponieważ zwracamy szczególną uwagę na takie aspekty jak transparentność, skalowalność i niezawodność, nasz klient zawsze może czuć się z nami pewnie.

Ikonka przedstawiająca komputer umożliwiający sterowanie różnymi punktami sieci.

» Transparentność

Projektujemy przejrzyste i łatwe w obsłudze infrastruktury telekomunikacyjne. Naszą pracą każdorazowo dążymy do osiągnięcia nieskomplikowanej, a zarazem bardzo efektywnej sieci operatorskiej, wykorzystującą do tego celu najkorzystniejsze dostępne technologie.

Ikonka przedstawiająca połączone ze sobą okręgi symbolizujące węzły sieci operatorskiej.

» Skalowalność

Tworzymy w pełni skalowalne sieci operatorskie. Zarówno w części szkieletowej jak i części dostępowej infrastruktury sieciowej stosujemy rozwiązania przygotowane na stale rosnącą liczbę użytkowników, zapewniając tym samym jej zdolność do systematycznej rozbudowy.

Ikonka przedstawiająca koło zębate, wewnątrz którego znajduje się Ziemia symbolizująca rozległą sieć operatorską.

» Niezawodność

Gwarantujemy niezawodną pracę oddanych pod naszą opiekę infrastruktur. Dobieramy tylko wyselekcjonowane produkty zapewniające należytą stabilność, dbając przy tym o utrzymanie odpowiedniej nadmiarowości urządzeń w sieci dla zachowania ciągłości jej pracy.

Jak możemy współpracować?

Złota tarcza czyli kompleksowa obsługa telekomunikacyjna.

Kompleksowa obsługa telekomunikacyjna

Preferowany rodzaj współpracy dla operatorów, którzy cenią niezawodność działania infrastruktury telekomunikacyjnej oraz pragną zachować w niej wysoki poziom dostępności. Przez brak ograniczeń jakimikolwiek limitami jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Srebrny zegar symbolizujący rozliczenie czasowe za świadczone usługi telekomunikacyjne.

Pakiety godzinowe

Najkorzystniejszy rodzaj współpracy dla dostawców usług internetowych, potrzebujących jedynie doraźnej pomocy podczas zaawansowanych przełączeń, czy skomplikowanych awariach infrastruktury. Podczas wykonywania zlecenia skupiamy się przy konkretnym problemie.

Brązowy stoper symbolizujący naliczanie minutowe za świadczone usługi telekomunikacyjne.

Naliczanie minutowe

Dedykowany rodzaj współpracy dla operatorów telekomunikacyjnych, znajdujących się w krytycznej sytuacji i potrzebujących natychmiastowej pomocy. Zalecany do nagłych zleceń wykonywanych od ręki, które nie wymagają wcześniejszego zbadania infrastruktury sieciowej i dużego nakładu czasu.