Zespół NATIOS

Naszą firmę założyli absolwenci Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. Jesteśmy zespołem pracującym ze sobą od lat, a decyzję o działaniu pod własną marką podjęliśmy po wielu pozytywnych opiniach ze strony naszych dotychczasowych klientów. Tworzymy bardzo zgraną grupę ludzi - specjalistów, a zarazem zagorzałych pasjonatów swojej dziedziny - w pełni uzupełniającą się na każdym kroku, co przynosi wysoką efektywność naszej pracy. Nie brakuje nam również nowych pomysłów, aby stale usprawniać nasze już wysokiej jakości rozwiązania dążąc tym samym do perfekcji, której na całe szczęście nigdy do końca nie da się osiągnąć - na całe szczęście, ponieważ w przeciwnym razie nasz ambitny zespół prawdopodobnie umarłby z nudów...

Rysunek przedstawiający grupę ludzi trzymających w rękach różne akcesoria typu książki, laptopy, telefony i tym podobne. Rysunek symbolizuje zespół firmy.

Specjalizujemy się w takich branżach jak telekomunikacja, teleinformatyka, informatyka oraz teletechnika, czyli wszystkich tych, które związane są z przetwarzaniem informacji za pomocą sygnałów elektrycznych. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, w tym także dostawców usług internetowych oraz  do instytucji publicznych. Zasięg naszego działania w przypadku Polski nie jest w żaden sposób ograniczony i chętnie nawiążemy współpracę z nawet najodleglejszymi przedsiębiorcami na jej terytorium. Wyjątek stanowią instalacje teletechniczne, ponieważ obecnie tego rodzaju usługi wykonujemy wyłącznie w obrębie województwa łódzkiego i okolic, jednak wciąż intensywnie pracujemy nad poszerzeniem tego obszaru.

Ważne dla nas wartości

Przywiązujemy ogromną wagę do wymienionych wartości, są one naszymi torami z których nigdy nie zbaczamy.

Rysunek przedstawiający trzech mężczyzn w garniturach, nad którymi kręcą się trzy koła zębate - symbol współpracy.

WSPÓŁPRACA

Współpracuj!
Firmę tworzy zespół, a współpraca to jego nieodzowny element bez którego nie może zaistnieć.

Rysunek przedstawiający mężczyznę w garniturze pozującego na wzór wagi dźwigniowej, w której jedna ze stron przeciąża drugą - symbol wysokiej jakości.

WYSOKA JAKOŚĆ

Przyłóż się do zadania!
Pracę należy wykonywać poprawnie, w przeciwnym wypadku nawet nie warto jej rozpoczynać.

Rysunek przedstawiający dwóch mężczyzn w garniturach podających sobie dłoń - symbol uczciwości i zaufania.

UCZCIWOŚĆ

Bądź godny zaufania!
Uczciwość i szczerość to bardzo ważne cechy budujące wzajemne zaufanie.

Rysunek przedstawiający mężczyznę w garniturze machającego prawą ręką, w lewej trzymając teczkę - symbol zamiłowania do własnej pracy - pasji.

PASJA

Kochaj to co robisz!
Nie ma nic lepszego od spełniania się oraz czerpania korzyści z własnych zainteresowań.

Rysunek przedstawiający mężczyznę nad którym widnieje rozświetlona żarówka - symbol pomysłowości i kreatywności.

KREATYWNOŚĆ

Główkuj!
Nie zawsze należy iść przetartym szlakiem licząc na gotowe rozwiązania, czasem warto być kreatywnym.

Rysunek przedstawiający grupę ludzi pomagająca sobie wzajemnie wspinać się na kolejne szczeble kariery. Rysunek symbolizuje wsparcie, ambicję i szacunek.

Nasz cel

Biorąc pod uwagę wartości, którymi się kierujemy naszym podstawowym celem jest stworzenie i co ważniejsze utrzymanie marki, która klientowi kojarzyć się będzie wyłącznie z rzetelnością i wysoką jakością.

Wizerunek firmy godnej zaufania i zawsze wykonującej swoje zadania na wysokim poziomie jest dla nas najważniejszy.