Firma NATIOS

Naszą firmę założyli absolwenci Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. Jesteśmy zespołem pracującym ze sobą od lat, a decyzję o działaniu pod własną marką podjęliśmy po wielu pozytywnych opiniach ze strony naszych dotychczasowych klientów. Tworzymy bardzo zgraną grupę ludzi - specjalistów, a zarazem zagorzałych pasjonatów swojej dziedziny - w pełni uzupełniającą się na każdym kroku, co przynosi wysoką efektywność naszej pracy. Nie brakuje nam również nowych pomysłów, aby stale usprawniać nasze już wysokiej jakości rozwiązania dążąc tym samym do perfekcji, której na całe szczęście nigdy do końca nie da się osiągnąć - na całe szczęście, ponieważ w przeciwnym razie nasz ambitny zespół prawdopodobnie umarłby z nudów...

Rysunek przedstawiający grupę ludzi trzymających w rękach róne akcesoria typu książki, laptopy, telefony i tym podobne. Rysunek symbolizuje zespół firmy informatycznej NATIOS.

Specjalizujemy się w takich branżach jak telekomunikacja, informatyka oraz teletechnika, czyli wszystkich tych, które związane są z przetwarzaniem informacji za pomocą sygnałów elektrycznych. Naszą ofertę z zakresu usług informatycznych kierujemy do firm, którym do prawidłowego funkcjonowania niezbędne są niezawodne systemy informatyczne oraz - to co nas wyróżnia na tle innych firm informatycznych - do lokalnych dostawców usług internetowych, pragnących usprawnić swoje dotychczasowe sieci szkieletowe. W przypadku instalacji teletechnicznych nie zapominamy także o klientach indywidualnych. Zasięg naszego działania obejmuje obecnie województwa centralnej Polski takie jak województwo łódzkie i mazowieckie, jednak wciąż intensywnie pracujemy nad poszerzeniem tego obszaru.

Ważne dla nas wartości

Przywiązujemy ogromną wagę do wymienionych wartości, są one naszymi torami z których nigdy nie zbaczamy.

Rysunek przedstawiający trzech mężczyznę w garniturach, nad którymi kręcą się trzy koła zębate - symbol współpracy w firmie NATIOS.

WSPÓŁPRACA

Współpracuj!
Firmę tworzy zespół, a współpraca to jego nieodzowny element bez którego nie może zaistnieć.

Rysunek przedstawiający mężczyznę w garniturze pozującego na wzór wagi dźwigniowej, w której jedna ze stron przeciąża drugą - symbol wysokiej jakości w firmie NATIOS.

WYSOKA JAKOŚĆ

Przyłóż się do zadania!
Pracę należy wykonywać poprawnie, w przeciwnym wypadku nawet nie warto jej rozpoczynać.

Rysunek przedstawiający dwóch mężczyzn w garniturach podających sobie dłoń - symbol uczciwości i zaufania do firmy NATIOS.

UCZCIWOŚĆ

Bądź godny zaufania!
Uczciwość i szczerość to bardzo ważne cechy budujące wzajemne zaufanie.

Rysunek przedstawiający mężczyznę w garniturze machającego prawą ręką, w lewej trzymając teczkę - symbol zamiłowania do własnej pracy w zespole NATIOS.

PASJA

Kochaj to co robisz!
Nie ma nic lepszego od spełniania się oraz czerpania korzyści z własnych zainteresowań.

Rysunek przedstawiający mężczyznę nad którym widnieje rozświetlona żarówka - symbol pomysłowości i kreatywności zespołu NATIOS.

KREATYWNOŚĆ

Główkuj!
Nie zawsze należy iść przetartym szlakiem licząc na gotowe rozwiązania, czasem warto być kreatywnym.

Rysunek przedstawiający grupę ludzi wspólnie działającą na osiąganie kolejnych sukcesów firmy. Rysunek symbolizuje wsparcie, ambicję, szacunek i wspólny cel zespołu NATIOS.

Nasz cel

Biorąc pod uwagę wartości, którymi się kierujemy naszym podstawowym celem jest stworzenie i co ważniejsze utrzymanie marki, która klientowi kojarzyć się będzie wyłącznie z rzetelnością i wysoką jakością.

Wizerunek firmy godnej zaufania i zawsze wykonującej swoje zadania na wysokim poziomie jest dla nas najważniejszy.