Jakie usługi obejmuje oferta?

Oferujemy usługi z zakresu projektowania, montażu i konserwacji następujących instalacji teletechnicznych:

Ikonka przedstawiająca stack serwerów podłączonych do sieci lokalnej z kołem zębatym w prawym dolnym rogu.

Sieci komputerowe (LAN, WLAN)

Tworzymy w pełni funkcjonalne sieci komputerowe lub wyłącznie ich części pasywne. Modernizujemy i konserwujemy również już istniejące instalacje i serwerownie.

Ikonka przedstawiająca kamerę tubową.

Monitoring wizyjny (CCTV)

Dobieramy i montujemy kompletne rozwiązania monitoringu wizyjnego w najnowszych technologiach. Modernizujemy i konserwujemy również już istniejące systemy CCTV.

Ikonka przedstawiająca domek z kłódką.

Systemy alarmowe (SSWiN)

Zabezpieczamy mieszkania, domki jednorodzinne oraz pozostałe obiekty poprzez wdrażanie systemów alarmowych. Projektujemy również z ich wykorzystaniem inteligentne domy.

Ikonka przedstawiająca sztucznego satelitę Ziemi.

Instalacje telewizyjne (TV-SAT)

Rozprowadzamy instalacje telewizji kablowej w obiektach. Montujemy, dostrajamy, a także konserwujemy anteny zarówno naziemne jak i satelitarne.

Ikonka przedstawiająca maszt telekomunikacyjny z nadajnikiem radiowym na szczycie.

Sieci komórkowe (GSM, UMTS, LTE)

Projektujemy i wdrażamy łącza internetowe z wykorzystaniem sieci komórkowych we wszystkich dostępnych pasmach. Modernizujemy również już istniejące linki.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

To proste! Przemawiają ku temu trzy kluczowe powody – rzetelność, atrakcyjne ceny, gwarancja.

Ikonka przedstawiająca trzy kompatybilne ze sobą koła zębate.

• RZETELNOŚĆ

Każdy projekt bez względu na jego skalę realizujemy z pełnym zaangażowaniem, dbając przy tym o najmniejsze detale. Zapewniamy, że funkcjonalność i estetyka naszych instalacji zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Ikonka przedstawiająca słupek z tabliczkami wskazującymi na różne drogi.

• ATRAKCYJNE CENY

Oferujemy najwyższej klasy produkty z trzech różnych progów cenowych. Każdy zainteresowany klient bez trudu znajdzie coś na własną kieszeń, będąc przy tym jednocześnie zadowolonym z jakości wykonanej usługi.

Ikonka przedstawiająca medal – usługi na medal z gwarancją.

• GWARANCJA

Uwzględniając rzetelność podczas wykonywania powierzonych nam zdań i jakość stosowanych urządzeń we wdrożonych systemach bez wahania udzielamy długiej – 24/36 miesięcznej – gwarancji na świadczone przez nas usługi instalacyjne.

Ile kosztują poszczególne usługi?

Koszt usług instalacyjnych - w naszym przypadku instalacji teletechnicznych - ciężko jednoznacznie oszacować na podstawie samego opisu robót. Dzieje się tak, ponieważ na wpływ ceny końcowej składa się bardzo wiele czynników, które są charakterystyczne dla każdego podejmowanego projektu z osobna. Jednak rozumiejąc istotę sprawy, absolutnie jej nie ignorujemy.

Problem ten rozwiązujemy w inny sposób – trójetapowo – mianowicie w pierwszej kolejności przeprowadzamy wstępną rozmowę z zainteresowaną osobą zbierając tym samym ogólny zarys informacji. W drugim kroku po wcześniej umówionej wizycie dokonujemy wizji lokalnej przedmiotowego obiektu dopełniając tym samym zebraną dotychczas wiedzę na temat projektu. Dopiero po tych czynnościach jesteśmy w stanie przejść do trzeciego etapu i sporządzić dla naszego potencjalnego klienta całkowicie darmową i rzetelną wycenę, w której ustalona cena pozostaje tą ostateczną do samego końca rozpatrywanego projektu.

Cyfra „jeden” na okrągłym, tonalnie wypełnionym tle.

WSTĘPNA ROZMOWA

Cyfra „dwa” na okrągłym, tonalnie wypełnionym tle.

WIZJA LOKALNA OBIEKTU

Cyfra „trzy” na okrągłym, tonalnie wypełnionym tle.

GOTOWA DARMOWA WYCENA